Prize Winners
The lucky prize winners are listed below and have been contacted by email to arrange delivery of their prizes - many congratulations to all the prize winners!
Prize 1 (Oldhammer goblin): Stephen Sanderson
Prize 2: (Tony Ackland Pentagram artwork): James Armstead
Prize 3 (Signed Dark Eldar Codex): Iain Smedley
Prize 4 (Commander Shadowsun studio resin): Caius Johnson
Prize 5 (Unreleased Empire Priests): Steve Irwin
Prize 6 (Signed Ratspike book): Damien Smith
Prize 7 (Evil Sun Cufflinks): James Armstead
Prize 8 (Ian Miller Ork Sketch): Steve Casey
Prize 9 (Unreleased Goblin Command Group): Nigel Baker
Prize 10 (Black Templar posters): Neil Johnson
Prize 11 (Chaos Terminator painted by P Sanderson): Marek Rojewski
Prize 12 (Unreleased Janissary Dwarf): Vincent Fajal
Prize 13 (Typhus studio resin): Jens Geffert
Prize 14 (Signed Inquisitor prints): David Christopher Lee
Prize 15 (Monolith Deathstalker tank): Rafaele Negrin
Prize 16 (Space Pirate painted by Battlebrush Studios): Spryos Panchos
Prize 17 (Des Hanley Genestealer sketch) Ole Andreas Hoen
Prize 18 (Ultramarines Hunter studio resins): Neil Johnson
Prize 19 (Roberto Cirillo Tyranid sketches): Thomas Vie
Prize 20 (Necromunda Spyrers): Pat Ripley
Prize 21 (Elric painted by Stone Cold Lead): John Betts
Prize 22 (Tony Ackland Magical Awareness artwork): Rob Fahy
Prize 23 (Dwarf Wizard): Tony Mansfield
Prize 24 (Roberto Cirillo Ork sketch): Jamie Loft
Prize 25 (Limited edition Vietnam Zombies): Nico S
Prize 26 (Crom studio resin): Simon Jones
Prize 27 (Bob Olley Scrunt sketch): Mark Etherington
Prize 28 (Orc standard painted by Sonny Bundgaard): Phil Millar
Prize 29 (Roberto Cirillo Tau sketches): Ian Brumby
Prize 30 (Unreleased Goblin Characters): Thomas Pugh
Any prizes not claimed may be offered to other donors.
The lucky prize winners are listed below and have been contacted by email to arrange delivery of their prizes - many congratulations to all the prize winners!
Prize 1 (Oldhammer goblin): Stephen Sanderson
Prize 2: (Tony Ackland Pentagram artwork): James Armstead
Prize 3 (Signed Dark Eldar Codex): Iain Smedley
Prize 4 (Commander Shadowsun studio resin): Caius Johnson
Prize 5 (Unreleased Empire Priests): Steve Irwin
Prize 6 (Signed Ratspike book): Damien Smith
Prize 7 (Evil Sun Cufflinks): James Armstead
Prize 8 (Ian Miller Ork Sketch): Steve Casey
Prize 9 (Unreleased Goblin Command Group): Nigel Baker
Prize 10 (Black Templar posters): Neil Johnson
Prize 11 (Chaos Terminator painted by P Sanderson): Marek Rojewski
Prize 12 (Unreleased Janissary Dwarf): Vincent Fajal
Prize 13 (Typhus studio resin): Jens Geffert
Prize 14 (Signed Inquisitor prints): David Christopher Lee
Prize 15 (Monolith Deathstalker tank): Rafaele Negrin
Prize 16 (Space Pirate painted by Battlebrush Studios): Spryos Panchos
Prize 17 (Des Hanley Genestealer sketch) Ole Andreas Hoen
Prize 18 (Ultramarines Hunter studio resins): Neil Johnson
Prize 19 (Roberto Cirillo Tyranid sketches): Thomas Vie
Prize 20 (Necromunda Spyrers): Pat Ripley
Prize 21 (Elric painted by Stone Cold Lead): John Betts
Prize 22 (Tony Ackland Magical Awareness artwork): Rob Fahy
Prize 23 (Dwarf Wizard): Tony Mansfield
Prize 24 (Roberto Cirillo Ork sketch): Jamie Loft
Prize 25 (Limited edition Vietnam Zombies): Nico S
Prize 26 (Crom studio resin): Simon Jones
Prize 27 (Bob Olley Scrunt sketch): Mark Etherington
Prize 28 (Orc standard painted by Sonny Bundgaard): Phil Millar
Prize 29 (Roberto Cirillo Tau sketches): Ian Brumby
Prize 30 (Unreleased Goblin Characters): Thomas Pugh
Any prizes not claimed may be offered to other donors.